Przyjmowanie Płatności Mastercard

mastercard

W momencie przejścia do Strefy Premium cel nadal pozostanie aktywny. W przypadku utraty dostępu do Strefy Premium cel może nie być kalendarz ekonomiczny osiągalny – ulegnie zmianie na wybrany cel aktualnie dostępny. W jaki sposób działają przyspieszenia? /zakładka oferty dla ciebie

  • To sposób na codzienne płatności i wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy na całym świecie.
  • Połączenie akceptowalności niemal na całym świecie wraz z doskonale dobranymi cechami oznacza, że teraz w wybranym przez Ciebie miejscu możesz robić, co tylko zechcesz!

Nie jesteś jeszcze w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile? Pytania i odpowiedzi Czy Bezcenne Chwile to nowy Program? Dotychczasowy program Mastercard Priceless Specials zyskuje polską nazwę Mastercard Bezcenne Chwile i oferuje użytkownikom nagrody dopasowane do indywidualnych pasji. Historia punktów, saldo, sposób zbierania pozostają takie same. Na czym polega wybór celu? Czy wybór celu jest konieczny?

Ubezpieczenia pomostowe spłaty rat Pakiet « Bezpieczny podróżnik »

dla połączeń komórkowych Koszt połączenia zgodnie ze stawkami operatora. Wyjątkowe nagrody!

Kontrola nad finansami – możliwość sprawdzenia dostępnych środków w bankomacie SGB oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej Możliwość korzystania z dodatkowego pakietu ubezpieczeń * terminal eur może wymagać potwierdzenia transakcji numerem PIN mimo zaistnienia warunków do zrealizowania transakcji zbliżeniowej Rachunki Bankowe Kredyty i pożyczki Karty bankowe Ubezpieczenia Inne

Nowa Deklaracja Zgody Na Otrzymywanie Komunikacji Od Miles & More

W Programie otrzymujesz nagrody dzięki płatnościom w punktach handlowo-usługowych w Polsce oraz za zakupy internetowe. Każda transakcja kartą lub PeoPay jest nagradzana. Czas spędzony nawet na najdrobniejszych zakupach przybliża Cię do czasu spędzonego na tym, co lubisz mastercard robić najbardziej – realizacji indywidualnych pasji. Z Bankiem Pekao zbierasz punkty 2 razy i 4 razy szybciej zyskujesz płacąc wszystkimi kartami (do konta, kredytową) i aplikacją PeoPay Do Programu przystępujesz ze wszystkimi swoimi kartami płatniczymi Banku Pekao S.A.

Wygodne płacenie kartą bez konieczności noszenia gotówki Płacenie w sklepach i punktach usługowych wyposażonych w terminale elektroniczne akceptujące karty MasterCard (zarówno tradycyjne, jak i zbliżeniowe) w kraju i za granicą powyżej kwoty 50 zł – konieczne potwierdzenie numerem PIN

Można nią płacić rachunki na przykład w pubach, kluba fitness, sklepach i wielu innych punktach w kraju i za granicą. Transakcje te zwolnione są z opłat prowizyjnych. Masz więcej niż 13 lat? Już możesz ubiegać się o wydanie karty MastrCard Debit „Młodzieżowa”.

Klienci Indywidualni, Przedsiębiorcy Klienci Biznesowi, MŚP i Korporacje Codzienne bankowanie Pożyczanie gotówki Własne mieszkanie lub dom Mastercard® Bezcenne® Chwile w Banku Pekao S.A. to program lojalnościowy dla indywidualnych klientów Banku, którzy posiadają, karty płatnicze Mastercard® Maestro oraz aplikację PeoPay.

Postanowienia Na 2021

Naliczone są tylko transakcje wykonane na terenie Polski. Transakcje są przeliczane na walutę rachunku (złoty) z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard. Jak przeliczane są punkty standardowo? W programie Mastercard Bezcenne Chwile punktami nagradzana jest każda płatność kartą Mastercard. Za każde 5 zł wydane u partnerów programu otrzymasz nawet 8 punktów. Za każde 10 zł wydane w restauracjach, kawiarniach i punktach gastronomicznych w Polsce otrzymasz 1 punkt.

mastercard

Czy jeśli przejdę do Premium to mój cel zniknie? Wybór celu jest konieczny, natomiast nie oznacza braku dostępu do pozostałych celów/nagród. W każdym momencie możesz wybrać inny cel lub dokonać wymiany punktów na nagrodę/cel bez zmiany swojego celu głównego. Wybrany cel może ulec zmianie między innymi poprzez koniec daty ważności danego celu lub skończenie puli dostępnej w ramach danej instytucji finansowej.

W Programie dla klientów Banku Pekao S.A. 2 punkty za każde wydane 50 zł płacąc kartą debetową lup aplikacją PeoPay oraz 4 punkty za każde wydane 50 zł płacąc kartą kredytową. Szczegółowe zasady przyznawania punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Banku Pekao S.A. znajdziesz w regulaminie. Gdzie zbierać punkty? Między innymi stacje paliw Circle K, Carrefour, Cinema City, RTV Euro AGD, Empiku, Decathlonie czy home&you. Pełną listę partnerów znajdziesz na: /partnerzy

Szczegóły

Ubezpieczenie upraw Punkt doradztwa unijnego Kredyty preferencyjne Kredyt Inwestycyjny ze środków EFRWP Zamów swoją osobistą kartę zbliżeniową waluty forex Debit « Młodzieżowa » Karta MastrCard Debit „Młodzieżowa” przeznaczona specjalnie dla osób pomiędzy 13 a 30 rokiem życia.

Po tym czasie wszystkie Twoje karty Banku Pekao S.A. oraz aplikacja PeoPay będą zbierać punkty na Twój Rachunek Programu.

Swift Code: GBWCPLPP Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku? Dziękujemy za oddanie głosu Przedsiębiorcy i Mikrofirmy

Wystarczy w najbliższej placówce naszego Banku lub tam gdzie prowadzony jest Twój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, złożyć wniosek o wydanie karty. Gdy nie masz jeszcze ukończonych 18 lat musisz mieć zgodę rodziców https://dowmarkets.com/pl/ lub opiekunów. Karta MastrCard Debit „Młodzieżowa” wydawana jest na 4 lata z możliwością przedłużenia okresu ważności karty. Karta to obecnie najmodniejszy, topowy gadżet, obowiązkowy w młodzieżowym portfelu!

Jak Zbierać Punkty?

Wszystkie Twoje karty i PeoPay zostaną automatycznie zarejestrowane. Otrzymasz powiadomienie o zapisaniu się do programu. Zaloguj się do programu, wybierz cel czyli nagrodę związaną z Twoją pasją Płać kartami mastercard Pekao lub aplikacją PeoPay i zbieraj punkty wszędzie i szybciej. Płacąc u partnerów programu zyskujesz jeszcze więcej – od 2 do 8 pkt za każde wydane 5 zł. Punkty możesz zbierać u ponad 70 partnerów programu.

Swoją pasję zrealizujesz szybciej, jeśli będziesz dobrze poinformowany! Wystarczy śledzić wiadomości e-mail i SMS, aby nie ominęła Cię żadna oferta. W komunikacji znajdziesz informacje o nagrodach związanych z wydarzeniami m.in. muzycznymi, filmowymi czy sportowymi, bieżące promocje u partnerów programu i kupony rabatowe. Jak zrezygnować z udziału w programie? W dowolnym momencie możesz zalogować się do programu i przejść do zakładki „Moje konto” / „Moje dane”, w której znajdziesz obowiązkowe zgody. Odznaczenie którejkolwiek z nich spowoduje wycofanie zgody na uczestnictwo w programie.

Nasze Produkty

Poznaj wszystkich partnerów programu W przypadku pytań dotyczących Programu prosimy o kontakt z infolinią: dla połączeń stacjonarnych

Comments are closed.